Прання стільців та матрасів

Стільці найчастіше вбирають дуже багато пилу і бруду, де б вони не знаходилися, адже саме стільці люди використовують щодня. Отже, часто трапляється, що на стільцях з`являються плями від чого завгодно, і не рідко важко виводяться. З часом стільці швидко зношуються, втрачають колишню свіжість, колір. Очищення м`яких меблів – це важкий процес. Прання стільців повинне проводитися регулярно. Найпоширеніша причина звернення в хімчистку стільців – це виведення плям. Пам`ятайте, чим швидше Ви звернетеся в сервісну службу після появи плямі – тим краще для Вашого стільця.

Зрозуміло, що чищення стільців в домашніх умовах самостійно не дасть високого результату. Ви можете просто зіпсувати оббивку стільця, або викликати алергічну реакцію. Для цієї справи потрібні професійні навички, адже для кожної оббивки є свій спеціальний засіб. Довірте цю справу професіоналам з компанії “Світ Чистоти”. Прання стільців у Рівному проводиться вручну, або з використанням спеціалізованих машин. Очищення стільців від пилу і бруду – це особливий вид послуг нашої компанії.

Будь-який пил у Вас вдома – це алергени. Пил може стати причиною серйозного захворювання. До складу цього пилу входить: епідерміс і волосся людини, лупи та вовни тварин, фрагменти пір`я, вовняні волокна, частинки оббивки меблів, бактерії. Але все ж головним побутовим алергеном є сапрофіт – кліщ.

Прання матраців допоможе Вам видалити весь пил і забруднення. При пранні матраців фахівці використовують засіб, який зберігає надовго зовнішній вигляд і чистоту матраців. Ми використовуємо спеціальні засоби для того, щоб чистка матраців була ідеальною. Ці засоби дозволяють видалити забруднення і пил навіть з наповнювача і глибоких шарів матраца. Після роботи наших співробітників матрац буде виглядати свіжим і чистим, без зайвих запахів. Чистка матраців продовжить Вашому спальному місцю життя.