Прання салонів авто

Прання салонів автомобілів – це не примха чи каприз заможних автовласників, а необхідна профілактична та гігієнічна процедура, здатна продовжити термін служби оббивки салону. Прання салону – це запорука внутрішньої чистоти і комфорту автомобіля. Більш того, це запорука здоров`я власника автомобіля, а також тих, хто часто перебуває в ньому.

Деякі автовласники не довіряють свій автомобіль стороннім, воліючи проводити такі роботи, як чищення автомобіля самостійно. За такого «прання», в кращому випадку, бруд тільки рівномірно розмажеться по оббивці салону, в гіршому, внаслідок неграмотного використання чистячих засобів, на обшивці салону можуть залишитися кольорові розводи від миючих засобів або хімічні опіки. Людям, які не розуміються в даному виді робіт, прання салону може здатися досить простим і швидким процесом. Насправді це не завжди так. Прання салону авто досить трудомісткий процес, що займає не так вже й мало часу, а також вимагає певних знань і навичок.

Іноді деякі автомийки, не обладнані спеціальним обладнанням, також пропонують такі послуги, як хімчистка автомобіля, але обладнання та використовувані на ній миючі засоби не завжди відповідають належному рівню і стандартам якості, і тоді прання салону авто не призводить до належного результату або очікуванням автовласника. Найкращий варіант – довірити вирішення даного завдання професіоналам.

Одним з видів послуг нашої компанії є прання салону автомобіля. Нашими фахівцями на найвищому рівні проводиться чистка салону, після якої у Вашій машині не залишиться й натяку, на те, що вона колись була в непривабливому стані. Тканинні поверхні набувають шовковистість, відновлюється фактура, повертається природний колір. Шкіра стає більш м`якою та еластичною.