Чищеня лінолеуму, граніту, плитки

Багато хто до цих пір вважає, що очищення твердих підлог полягає тільки у видаленні з них пилу та сміття, а потім протирання поверхні вологою ганчіркою. Але будь-яке покриття з часом старіє і втрачає свій колишній вигляд.

Якісна очистка твердих підлог – кахельної плитки, керамограніту, лінолеуму, бетонної підлоги, паркету і тд., вироблена нашою компанією, має на увазі не тільки машинну очистку від будь-яких забруднень, а й створення на поверхні підлоги захисного покриття. Таке покриття не тільки значно збільшить термін служби лінолеуму або ламінату, але і додасть чудовий естетичний вигляд вашим полам.

Мармур і граніт також вимагає підвищеної уваги та постійного догляду за верхнім шаром каменю. Полірування має властивість поступово стиратися під впливом твердих частинок пилу і піску, що призводить до втрати зовнішнього вигляду і може надалі сприяти руйнуванню самої підлоги.

Чистка твердих підлог з натурального каменю проводиться фахівцями нашої компанії з використанням професійного устаткування провідних світових фірм. Нашим персоналом виконується якісне полірування поверхні з наступною обробкою спеціальними складами або кристалізація мармуру, або полірування абразивним порошком – граніту, що забезпечують довговічність і глибокий блиск плитам підлоги.

Очищення підлог, покритих паркетом з цінних порід деревини, мабуть, сама відповідальна справа, адже навіть невелика помилка у виборі, скажімо, захисного складу для догляду за паркетом покритим лаком, або масло для догляду за паркетом покритим маслом, може привести до потьмяніння лаку і, як наслідок неминучою псуванні самого паркету. Наша компанія з прибирання приміщень, прекрасно впорається з усіма цими труднощами, забезпечивши вашому паркету завжди розкішний вигляд і надійно захистивши його від несприятливих зовнішніх впливів.

Звернувшись до нас, ви завжди будете впевнені в тому, що очищення твердих підлог вашого приміщення більше не буде для вас приводом турбуватися і витрачати на це час і нерви. А ваші підлоги завжди будуть радувати вас і викликати захоплення гостей своєю неперевершеною чистотою і доглянутістю.