Прання килимів, м`яких меблів

Контакти для замовлення
та консультації:

Тел. 0(362) 45-05-45
(096) 773-77-70
e-mail: slobodeniuk@meta.ua

Режими роботи:

Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний

Кожен знає, що головною запорукою комфортного і затишного житла в наш час є не тільки чисті меблі, але і чисте килимове покриття. Але, на жаль, звичайним пилососом ви не зможете повністю позбутися від серйозних забруднень і пилу. Тому компанія "Світ чистоти", яка спеціалізується на наданні клінінгових послуг, пропонує вам послугу професійного чищення меблів і килимів в Рівному, яка є додатковою до послуги прибирання квартир.

Залежно від вашого побажання, ми можемо проводити чистку килимів як у вас вдома, так і в своєму спеціально обладнаному приміщенні. Безперечно, що в останньому випадку ми очистимо килим набагато швидше і ефективніше, але це зовсім не означає, що ми буде погано чистити килим у вас вдома. Наші співробітники в своїй роботі застосовують спеціальні пристрої і тільки кращі хімічні засоби, щоб позбавити килим пилу і забруднень.

Самостійно очистити килим належним чином в домашніх умовах нелегко, а в деяких випадках просто неможливо. Тому ми раді запропонувати вам послугу «Прання килимів і меблів», адже Рівне - це розвинене індустріальне місто, в якому багато вихлопних газів і пилу. Тому пил, коли відкриваються вікна, накопичується в килимових покриттях і в м`яких меблях.

Прайс-лист клінінгових послуг.