Міні-мийки K 2 Basic / Compact / Premium

Контакти для замовлення
та консультації:

Тел. 0(362) 45-05-45
(096) 773-77-70
e-mail: slobodeniuk@meta.ua

Режими роботи:

Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний

Міні-мийка K2 Basic - це початкова модель апаратів високого тиску, яка володіє рядом приємних переваг: вона легка, компактна і недорога. Модель ідеально підходить для нерегулярного використання або видалення несильних забруднень (наприклад, навколо будинку, велосипедів, садового інвентарю, садових меблів). Крім того, за допомогою спеціальних аксесуарів також можна помити не сильно брудний автомобіль або мотоцикл. У комплектацію входять пістолет, 3 м шлангу високого тиску, грязьова фреза з обертовим точковим струменем для видалення бруду що в`ївся і фільтр попереднього очищення води, який захищає помпу від попадання великої бруду.

Міні-мийка К 2 Compact - це легкий апарат для оперативного очищення. Завдяки компактності й малій вазі апарат оптимально підходить для проведеної час від часу очищення садових меблів, велосипедів і невеликих майданчиків навколо будинку. Має продуктивність 340 л / год, при максимальному тиску 100 бар. У комплектацію входить струменева трубка, грязьова фреза, інтегрований фільтр очищення води, шланг високого тиску, пістолет високого тиску.

Міні-мийка K 2 Premium - це початкова модель апаратів високого тиску серії Premium, створеної для максимального комфорту. Вона оснащена прогумованою підставкою, баком для миючого засобу, рухливими коліщатами, грязьовою фрезою, струменевою трубкою Vario Power (можливість перемикати різні типи струменя).

Прайс-лист побутової техніки.

Технічні дані

   
Тиск (бар/MPa)
 
макс. 110 / макс. 11
Продуктивність л/г
 
макс. 360
Продуктивність за площею (м²/ч)
 
20
Макс. температура на вході (°C)
 
макс. 40
Споживана потужність (кВ)
 
1,4
Вага без аксесуарів (кг)
 
4
Габарити (довжина х ширина х висота) (мм)
 
280 x 176 x 443
Бак для миючого засобу 
 
-
Частота (Гц)
 
50 - 60
Напруга (В)
 
220 - 240