Професійна хімія Kärcher

Контакти для замовлення
та консультації:

Тел. 0(362) 45-05-45
(096) 773-77-70
e-mail: slobodeniuk@meta.ua

Режими роботи:

Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний

Ручне прибирання все ще залишається одним з головних завдань клінінгових компаній, і засоби для щоденного підтримуючого прибирання відносяться до числа найважливіших робочих інструментів. При цьому вимоги до миючих засобів для ручного прибирання залежать від конкретних технологій збирання і є виключно різноманітними. Kärcher пропонує оптимальні рішення для будь-яких завдань прибирання: у вигляді готових до застосування розчинів або концентратів в ємностях із зручними дозаторами.

Зрозуміло, від сучасного миючого засобу потрібна висока ефективність очищення. Але одного цього показника ще недостатньо для задоволення високих запитів: вирішальними факторами є також приємний запах, екологічність і зручність поводження з використовуваними ємностями.

Важлива і можливість зручного і точного дозування концентратів. Чистячі засоби Kärcher в повній мірі відповідають всім професійним вимогам, а відповідальне ставлення до навколишнього середовища є невід`ємною складовою нашої корпоративної культури. Kärcher розробляє інноваційні чистячі засоби у власних лабораторіях і виробляє їх на власних заводах.

Прайс-лист професійної хімії Kärcher.