Прання стільців та матрасів

Контакти для замовлення
та консультації:

Тел. 0(362) 45-05-45
(096) 773-77-70
e-mail: slobodeniuk@meta.ua

Режими роботи:

Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний

Стільці найчастіше вбирають дуже багато пилу і бруду, де б вони не знаходилися, адже саме стільці люди використовують щодня. Отже, часто трапляється, що на стільцях з`являються плями від чого завгодно, і не рідко важко виводяться. З часом стільці швидко зношуються, втрачають колишню свіжість, колір. Очищення м`яких меблів - це важкий процес. Прання стільців повинне проводитися регулярно. Найпоширеніша причина звернення в хімчистку стільців - це виведення плям. Пам`ятайте, чим швидше Ви звернетеся в сервісну службу після появи плямі - тим краще для Вашого стільця.

Зрозуміло, що чищення стільців в домашніх умовах самостійно не дасть високого результату. Ви можете просто зіпсувати оббивку стільця, або викликати алергічну реакцію. Для цієї справи потрібні професійні навички, адже для кожної оббивки є свій спеціальний засіб. Довірте цю справу професіоналам з компанії "Світ Чистоти". Прання стільців у Рівному проводиться вручну, або з використанням спеціалізованих машин. Очищення стільців від пилу і бруду - це особливий вид послуг нашої компанії.

Прайс-лист клінінгових послуг.

Будь-який пил у Вас вдома - це алергени. Пил може стати причиною серйозного захворювання. До складу цього пилу входить: епідерміс і волосся людини, лупи та вовни тварин, фрагменти пір`я, вовняні волокна, частинки оббивки меблів, бактерії. Але все ж головним побутовим алергеном є сапрофіт - кліщ.

Прання матраців допоможе Вам видалити весь пил і забруднення. При пранні матраців фахівці використовують засіб, який зберігає надовго зовнішній вигляд і чистоту матраців. Ми використовуємо спеціальні засоби для того, щоб чистка матраців була ідеальною. Ці засоби дозволяють видалити забруднення і пил навіть з наповнювача і глибоких шарів матраца. Після роботи наших співробітників матрац буде виглядати свіжим і чистим, без зайвих запахів. Чистка матраців продовжить Вашому спальному місцю життя.