Жавель-Клейд

Контакти для замовлення
та консультації:

Тел. 0(362) 45-05-45
(096) 773-77-70
e-mail: slobodeniuk@meta.ua

Режими роботи:

Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний

Жавель-Клейд - це дезінфекційний препарат нового покоління у вигляді таблеток для заправки дезковриков.
Жавель-Клейд - це таблетки білого кольору вагою 3,5 г, які добре розчинюються у воді. Випускається в пластикових банках по 1050 р. (300 таблеток), 525 г. (150 таблеток), 210 г. (60 таблеток). Водні розчини безбарвні, прозорі, зі слабо відчутним запахом хлору, який нейтралізований евкаліптовим ароматом.

Прайс-лист брудозахисних систем. 

Діюча речовина - натрієва сіль дехлорізоціанурової кислоти. Фактично активною діючою речовиною є хлориста кислота або активний хлор.
Хлориста кислота знаходиться у зв`язаному стані і не розпадається з застосуванням вільного хлору, тому: безпечний для людей і навколишнього середовища; не вимагає спеціальних засобів безпеки; не втрачає активний хлор при зберіганні, тобто не вимагає постійного контролю; не має різкого неприємного запаху.
Жавель - Клейд може застосовуватися з додаванням 0,5 % розчином миючих засобів. Універсальний по спектру антимікробних дій , ефективний у всіх сферах людської діяльності з необхідності проведення щоденних і термінових дезинфекцій при інфекціях: бактерицидної (включаючи туберкульоз); вірусної (включаючи віруси гепатиту, СНІД, SARS); грибкової (кандидози, дерматомікози) етіології.


Жавель - Клейд - безпечний:

  • Відноситься до IV класу малотоксичних речовин при інгаляції та нанесенні на шкіру; не володіє сенсабілізуючею дією; можна застосовувати в присутності людей при бактерицідної та вірусної інфекції.

 

Застосування:

  • Препарат застосовують у лікувальних, шкільних, дошкільних установах, харчової промисловості, лазнях, саунах, перукарнях і т. д.
  • Витрати робочих розчинів :
  • Однією банкою таблеток Жавель - Клейд можна обробити 30000м поверхонь при бактерицидної та вірусної інфекції (включаючи вірусні гепатити, СНІД)
  • Всього 1 таблетка на 10л . води !
  • Гарантований термін зберігання 5 років.