Сучасні інноваційні технології дозволяють повністю задовольнити потреби покупців і допомогти в боротьбі з брудом і вологою. Для цього існують брудозахисні покриття , які забезпечать найвищий рівень захисту приміщення . Добриня Сервіс пропонує великий вибір професійних підлогових покриттів, які можуть максимально ефективно вирішити всі питання в боротьбі з брудом ще на вході. Фахівці нашої компанії рекомендують 3 ступеня захисту, які запобіжать попадання вуличного бруду в приміщення.

Придверні решітки - перша ступінь брудозахисту

На першому етапі відбувається очищення підошов відвідувачів від великих фракцій піску і бруду. До першого ступеня очищення ставляться решітки "Хвиля", "Льон", "Нова". Ці вироби характеризуються зручністю в експлуатації, та можливістю підібрати оптимальний варіант заповнення під будівлю будь-якого призначення. Зручність в експлуатації полягає в тому, що решітки можна згортати в рулон, що надає можливість легко прибрати з-під них бруд, який залишився після очищення підошви взуття. Решітки " Нова" і "Льон " можуть мати різне заповнення алюмінієвого профілю (гума, щітка, текстиль, скребок), що забезпечує застосування як в приміщеннях з великою кількістю відвідувачів, так і з малою.

Модульні покриття - друга ступінь брудозахисту

Модульні покриття так само згортаються в рулон для зручності прибирання під ними і легко миються водою. Весь бруд з підошов відвідувачів прокидається крізь модулі вниз , залишаючи поверхню чистою. Головною перевагою модульних покриттів перед іншими покриттями є те, що вони збираються з окремих фрагментів, які при пошкодженні легко змінюються на нові. Модульні покриття можуть використовуватися також для вологих приміщень(лазні, сауни, басейни) - безпосередньо всередині самих приміщень.

Ворсові килими - третій ступінь брудозахисту

До третьої ступені очищення відносять брудозахисні килими , які мають відмінні властивості вбирати вологу і бруд. Один квадратний метр такого покриття вбирає до 5 літрів вологи і при цьому волога залишається усередині килима, а не розноситься по приміщенню. Килими необхідно чистити миючим пилососом або прати в промислових пральних машинах.