Дезінфекційні килимки

Контакти для замовлення
та консультації:

Тел. 0(362) 45-05-45
(096) 773-77-70
e-mail: slobodeniuk@meta.ua

Режими роботи:

Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний

 Дезінфекційний килимок - покриття для підлоги, які служать для проведення дезінфекційних заходів в підприємствах сільського господарства, харчової та переробної промисловості, ЛПУ (лікувально-профілактичних установах), в побуті і тд.
 
Служать для дезінфекції підошви взуття, копит тварин, коліс візків, каталок, автошин в якості аналога ванн для ніг та копит, наливних дезбар`єрів та ін.
 
Дезінфекційний килимок розміщують перед дверима, в так званій «чистій зоні». Ступаючи на килимок дезрозчин змочує підошву взуття , а надлишки вбираються назад у килимок.

Прайс-лист брудозахисних систем.

Килимок дезінфекційний складається : 

  • Верхній шар - дрібна міцна сітчаста матерія, що забезпечує хороше змочування підошви взуття дезінфекційним засобом, вона характеризується високою абразивною стійкістю - тканина ПВХ - підстава поліестер , вага - 580 г / м ² , опір на розрізі 2200 / 5 см , робоча температура -30 +70 º С ;
  • Середній шар - щільний мат утримує всередині себе досить великий обсяг дезинфектанта , незважаючи на компактність дезковріку (співвідношення норми витрати дезрозчину залежно від розміру килимка наведені в таблиці).